Apkepų receptai

Apkepų receptai

Receptai

Studentiškas bulvių apkepas

Studentiškas bulvių apkepasLengvai paruošiamas bei labai pigus patiekalas plačiai paplitęs tarp studentų. Šį bulvių plokštainį sudaro vos keli maisto produktai, tačiau skonis patinka daugeliui. Šis apkepas gali būti kaip garnyras prie mėsos ar pan.


Apkepas su grybais

Apkepas su grybaisNorėjau prie sriubos patiekti bandeles su grybais, tačiau labai nesinorėjo pusę šeštadienio praleisti su miltais ir kt. Todėl pasirinkau kiek greitesnį ir ne ką prastesnį variantą.Bulvių apkepas

Bulvių apkepasLabai paprastas, bene paprasčiausias apkepas, kurį gali pagaminti kiekvienas. Taip pat tai vienas iš apkepų, kuriam reikės nebrangių ingredientų.


Aguročio apkepas

Aguročio apkepasLietuvoje gana gerai auga aguročiai, tačiau nedaugelis juos valgo, nes jų skonis nepatinka arba nėra priimtinas. Tačiau aguročio apkepas bus gardus ir nepaliks abejingų, be to yra puikus vegetariškas patiekalas.Bulvių ir sūrio apkepas

Bulvių ir sūrio apkepasBulvės universali daržovė, kuri Lietuvoje yra labai populiari. Todėl ir receptų su bulvėmis yra labai labai daug, na o mano pamėgtą apkepą su bulvėm ir sūriu siūlau išmėginti ir patiems.


Apkepas su brokoliais

Apkepas su brokoliaisKai kurie kreivai žiūri į brokolius ir kai juos pamato meniu arba ant stalo ieško kažko kito. Siūlau išbandyti gana skanų apkepą, o po jo gal ir nuomonė apie šią daržovę pasikeis.


  16 Rezultatų(-ai)