Makaronų receptai

Makaronai su lašiša

Makaronai su lašišaSavaitgaliui labai tinkantis patiekalas - lašiša su makaronais. Puikiai tiks 200 g. rūkytos lašišos, kuri labiau skirta gaminant salotas bei suktinukus. Rezultatas nenuvils.


Cannelloni makaronų apkepas

Cannelloni makaronų apkepasŠiam patiekalui svarbu naudoti tinkamus ir kokybiškus makaronus. Svarbu dėl to, kad prastos kokybės makaronai neišlaikys formos ir suplyš. Makaronai turi būti poros pirštų dydžio. Makaronų pavadinimas "cannelloni".


Makaronai su pesto padažu

Makaronai su pesto padažuLabai labai mėgstu šį padažą. Kadangi didelę priklausomybę jaučiu makaronams, sugalvojau, kad du mano mėgstamiausi produktai galėtų kartu derėti. Siūlau išmėginti.Spagečiai su tunu

Spagečiai su tunuKaip jau pastebėjote mėgstu makaronus, todėl jie užima didesnę dalį mano maisto raciono. Patiekalus su tunu gaminu tik su makaronais. Nerekomenduoju jo bandyti su bulvėm ar ryžiais, skonis tikrai ne toks skanus.Makaronai su kalmarais

Makaronai su kalmaraisKad patiekalas būtų įdomesnis galite sumesti virti visokius makaronus: kaspinelio, vamzdelio formos ir kt. patiekas išeis gana žaismingas ir patiks vaikams.  21 Rezultatų(-ai)
Atgal12Pirmyn