Sriubų receptai

Sriubų receptai

Receptai

Šaltibarščiai

ŠaltibarščiaiLengva pagaminti skaniausią vasaros sriubą, kurią mėgsta ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Šaltibarščiai nereikalauja daug ingridientų bei yra lenvai ir greitai paruošiami.


Daržovių sriuba

Daržovių sriubaDaržovių sriuba su žirneliais. Galite pagardinti ir kitais ingridientais, tačiau toks pasirinkimas visada mano šeimai yra skaniausias.Čili sriuba

Čili sriubaPati gardžiausia ir skaniausia sriuba pasak mano vyro ir draugų. Retkarčiais privalau pagaminti didelį puodą, kad užtektų visiems ištroškusiems aštrumo.


Azijos pieniška sriuba

Azijos pieniška sriubaNors visi Lietuvoje pamėgę Azijos virtuvę, tačiau mažai kas pamėgina namie pasigaminti kažką panašaus, tačiau recepto paprastumas jus sužavės.
Norvegiška sriuba su lašiša

Norvegiška sriuba su lašišaNorvegija tai šalis, kuri gali didžiuotis jūros gėrybėmis bei didele gausa įvairių receptų kuriuose naudojama žuvis, todėl siūlau Jums išbandyti vieną paprastą receptuką, kur naudojama viena iš skaniausių žuvų - lašiša.


Itališka sriuba

Itališka sriubaŠi sriuba tikrai yra mano favoritė, gal dėl to, kad labai mėgstu Itališką virtuvę ir jūros gerybės. Trumpai tariant - idealus derinys.


  24 Rezultatų(-ai)
Atgal12Pirmyn