Straipsniai - straipsniai apie valgį

Straipsniai

Viskas apie valgį

Skaitykite naujus straipsnius apie valgį.

Prieskoniai

PrieskoniaiKas yra prieskoniai? Prieskoniai, prieskoninių augalų dalys ir jų mišiniai. Prieskoniai skirti pagardinti, sustiprinti patiekalo skonį arba paslėpti nepageidaujamą skonį.


Kavos kultūra ir tradicijos Kipre

Kavos kultūra ir tradicijos KipreKipras - Viduržemio jūros perlas, viliojantis visus, išsiilgusius šilumos ir saulės, trokštančius atsigauti nuo kasdienybės ar pagydyti sužeistą širdį. Poilsinės kelionės į šią salą populiarios visus metus. Šioje svetingoje šalyje kur beužeitumėte – į mieste įsikūrusią įstaigą, į nedidelę pakelės parduotuvėlę ar į kaimo taverną – nenustebkite, jei jums pasiūlys kavos. Tai tradicinis pasisveikinimo ritualas. Jums pasiūlys atsipūsti, pailsėti – skubėti šioje saloje neįprasta. Laikas čia teka lėtai.


Vandens nauda organizmui

Vandens nauda organizmuiVanduo yra būtinas žmogaus organizmui, nes be šio gyvybės šaltinio žmogus neišgyventų net poros ar kelių dienų. Mūsų organizmui tinkamiausias bei naudingiausias tyras, negazuotas vanduo. Specialistai rekomenduoja per dieną išgerti bent 2 litrus skysčių, tačiau šis kiekis priklauso nuo daugybės faktorių, tokių kaip: fizinis aktyvumas, amžius, kūno masė, lytis ir kt. Vanduo turi galybę naudingų savybių, todėl kiekviena diena turėtų prasidėti būtent nuo vandens.


Stalo įrankių etiketas

Stalo įrankių etiketasPažinkite stalo įrankių etiketą, o po to ir išbandykite naujas žinias restorane. Šie valgymo įrankių ženklai bus suprantami viso pasaulio prabangesniuose restoranuose ir ne tik.


Maisto produktai gerai savijautai! II dalis

Maisto produktai gerai savijautai! II dalisTęsiu toliau temą apie maisto medžiagas, kurios vienaip ar kitaip padeda gerinti savijautą ir yra naudingos žmogaus organizmui. Naudokite tinkamus maisto produktus ir būsite sveiki.Maisto produktai gerai savijautai! I dalis

Maisto produktai gerai savijautai! I dalisDauguma žmonių galvoja, kad jei jau sveikai valgyt, tai būtinai maistas turi būti virtas, be druskos ar kalorijų. Nebūtinai, sveika mityba visų pirma yra subalansuotas maisto racionas, kuris yra praturtintas visomis medžiagomis, neišskiriant kažkurios vienos.


Egzotiškasis Tailando skonis

Egzotiškasis Tailando skonisTailandas vilioja daugybe malonių ir egzotiškų dalykų - tai ir šiltas tropikų oras, ir nuostabūs paplūdimiai, ir paslaugūs besišypsantys žmonės, ir dailios merginos, kurios iš tikrųjų yra... vaikinai. Kelionės į Tailandą įspūdžiuose ne paskutinę vietą užima ir įvairiapusė bei egzotiška vietinė virtuvė. Jei ketinate pirmą kartą keliauti į šią šalį, keli patarimai, kaip susiorientuoti didžiulėje Tailando virtuvės įvairovėje.


Turkija žavi ne tik gamta, bet ir virtuve

Turkija žavi ne tik gamta, bet ir virtuveViešėdami, atostogaudami svečioje šalyje, visų pirma, tikimės ir norime pamatyti tai, kas mūsų akiai nėra įprasta. Lietuviams kelionės į Turkiją jau yra tapusios įprasta bent vienų atostogų dalimi. Veikiausiai mažai rastume užsienyje mėgstančių poilsiauti žmonių, kurie nebūtų aplankę Turkijos – vieno mėgiamiausių pasaulio kurortų. Tačiau dažnas keliauti mėgstantis žmogus ryžtasi dar bent kartą sugrįžti į šį kurortą, kuris kaskart turi kuo nustebinti kiekvieną svečią. Paprastai keliaudami domimės ir grožimės šalies architektūra, istorija, kultūra, gamtovaizdžiu. Ir kur kas rečiau atkreipiame dėmesį į maistą, kuriuo vaišinamės kelionės metu. Taigi trumpai užsukime į vieno lankomiausių kurortų – Turkijos – virtuvę. Aštrią. Švelnią. Saldžią. Egzotišką.


Valgis tikriems vyrams

Valgis tikriems vyramsStraipsnis skirtas pagerinti vyrų lytinį gyvenimą bei suteikti jėgų ir žvalumo. Aprašyti maisto produktai gerinantys vyrų sveikatą padės į maistą žiūrėti ne tik kaip apie būtinybę, o suteiks ir malonumą mėgaujantis jo teikiamais malonumais.


Druska

DruskaJau metus vengiu naudoti maiste druską, nes jos ir taip nemažai yra kituose prieskoniuose, įvairiuose patiekaluose. Manau, kad be druskos yra be gale kitų prieskonių, kurie ne tik pagardina maistą, bet ir suteikia jam įdomesnį skonį nežalojant sveikatos.Žuvis

ŽuvisŽuvis bei kiti jūros produktai yra labai naudingi tiek tiems, kurie stengiasi išlaikyti grakščias kūno linijas, tiek tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Vandens gėrybes mėgsta ne visi ir dažniausiai tai nutinka dėl šių dalykų: nupirkta žuvis būna jau pasenusi arba yra neskaniai paruošiama.


Grybų džiovinimas

Grybų džiovinimasNaudinga informacija apie grybų džiovinimą. Kaip išdžiovinti grybus, kad vėliau galima būtų jais mėgautis. Grybai ne tik labai skanūs, bet ir sveiki.


  13 Rezultatų(-ai)