Informacija apie valgis.lt
Informacija

Informacija

valgis.lt kontaktinė informacija

Turite klausimų, patarimų ar pasiūlymų, o gal norite patalpinti savo receptą? Parašykite el. laišką valgislt@gmail.com

Gaukite naujienas pirmi!

Spauskite patinka mūsų facebook puslapyje ir gaukite naujienas pirmi! Didžioji dalis receptų bei straipsnių taip pat skelbiami facebook valgis.lt bei instagram valgis.lt puslapiuose, tad tikrai nepraleisit skanių valgių.

Receptai, straipsniai ir viskas kas susiję su maistu..

Svetainė valgis.lt skirta valgio mėgėjams. Čia rasite įvairius receptus ir straipsnius apie maisto gaminimą. Šiame tinklapyje pastoviai keliami nauji receptai bei straipsniai apie maistą, todėl verta sugrįžti ir rasti naujų maisto įdėjų.
Nuo šiol savo receptus galite talpinti pas mus atsiuntę el. paštu, jais dalintis su kitais ir lengvai rasti.

Slapukai

Slapukai (Kas tai?)
Slapukai (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete.

Slapukų valdymas
Jeigu pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija apie slapukus pateikiama adresu aboutcookies.org.

Naudojami laikini slapukai
Laikini slapukai yra skirti duomenų saugojimui vartotojo kompiuteryje jam aplankius tinklalapį ir yra naudojami siekiant suteikti tinkamas paslaugas tinlapio naršymo metu.

Naudojami trečiųjų šalių slapukai
Trečiųjų šalių slapukai naudojami duomenų analizės tikslais. Slapukai pagerina tinklalapio prieigą ir išanalizuoja vartotojų poreikius, kad galėtume suteikti patrauklesnių paslaugų, atitinkančių jų poreikius. Šią informaciją naudojame funkcionalumo ataskaitų sudarymui ir tinklalapio tobulinimui.

Daugiau informacijos galite rasti adresu:
https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

Sekite mus: